Milovanovic Mihailo (1879 – 1941)
Žena v plédu, signováno vpravo dole Mih. Milovanovic, olej/plátno, 92,5 x 80 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |